PointMOD Çünkü her kadın güzel ayakkabılar giymeyi hak eder. , PointMOD Çünkü her kadın güzel ayakkabılar giymeyi hak eder. , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
PointMOD Çünkü her kadın güzel ayakkabılar giymeyi hak eder. , PointMOD Çünkü her kadın güzel ayakkabılar giymeyi hak eder. , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Yardım

POINTMOD ailesi olarak, sıfır memnuniyetsizlik hedefi ile çalışmaktayız.

Ürünlerimizde üretim kaynaklı herhangi bir problem yaşamanız durumunda, sorgusuz olarak ürün değişimi yada iadesi gerçekleştirerek tüketici memnuniyetinin sağlanması temel ilkemizdir.

Bu bağlamda "bir müşteri bin müşteridir."  ilkesine gönülden inanıyor, alışverişlerinizde bizi tercihinizden dolayı teşekkür ediyoruz.

 

Sipariş hattımız hafta içi 10:00-18:00 arası Cumartesi günleri 10:00-15:00  Pazar günleri tüm hatlarımız kapalıdır.Haricinde Siparişlerinizi web sitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz.

Her gün Gece 00.00’a kadar verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilince size sms ile bilgilendirme yapılacaktır.

Ürünleriniz kargoya verildikten sonra ortalama 1-4 iş günü içerisinde ( dağıtım şirketinin bölgesel yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilir) size ulaşmaktadır.

Bizlere durumu iletmeniz halinde gereken takibatı yaparak tarafınıza en hızlı şekilde durum bilgisi verilecektir.

Kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Siparişinizin gönderileceği adres bilgisini ve olumsuz durumlarda irtibat kurabileceğimiz bilgileri almak durumunda olduğumuzdan, üye olmadan satınalma yapılamamaktadır.

Üye girişi yaparken şifremi unuttum kısmına tıklayarak size yeni şifreniz mail yolu ile iletilir, Eğer mail gelmezse müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.